Geomantický plánek místa

Zpracoval: Kamil Pokorný autor a webmaster

 

Geomantický plánek místa: Měl by zahrnovat globální mřížku, zlomy, energetické díry, větší podzemní vodní toky, geomantické linie a koridory proudící životní energie, případně proudění živlů a energetické linie směřující k jiným místům. Doplněno může být automatickou kresbou, naznačující jak proudění podstatných energií, tak i zátěžová místa, nebo astrální a jiné útvary, které by měly na místo větší vliv.

Takový plánek místa nebo pozemku by měl být samozřejmostí, pokud tam chce rodina stavět dům a chtějí mít zdravé děti i sebe. Měl by obsahovat přinejmenším působení všech negativních zón a záření včetně umělého elektromagnetického z okolních vysílačů nebo vedení drátů a kabelů velmi vysokého napětí a proudů. Toto již spadá do kategorie odbornějšího měření pomocí přesných přístrojů odpovídajícího rozsahu a antén a takové měření provádím i s posouzením hodnot a případných opatření.

Naši předkové si uvědomovali energetické účinky země, věděli o místech, kde je horší úroda nebo chování a spánek zvířat a dokázali se špatným vlivům vyhnout a na silových místech postavit chrámy a využít kladnou energii míst pro léčení.



Další kapitola >> Zpět - o pojmu Geomantie
Zpět >> Zpět - na úvod Geomantie